Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodlužování vlasů

vlasya_23.jpg

 

 

 

prodlvlasu1.jpg

Prodlužování vlasů je novodobým zázrakem dlouhých a mimořádně krásných vlasů bez čekání. Pro svůj mimořádný efekt a pohodlí – jste neustále luxusně upravená, si získalo zasloužený obdiv a stalo se novodobým doplňkem současné ženy.

Prodloužené vlasy jsou korunou Vaší krásy a přitahují pozornost a podtrhují osobnost. Dnes máme to štěstí, že žijeme v době a zemi, kdy je už možné si vybrat, jaké vlasy chceme mít. Mnoho žen postavilo svoji krásu a image na svých krásných prodloužených vlasech. Náš úspěch stojí na tom, že tento pocit Vám dokážeme poskytnout.

Nabízíme Vám nejširší nabídku pravých vlasů - evropské, kazašské, latino, indické, asijské.

Evropské vlasy
tyto vlasy jsou velmi jemné, konce mají tendenci se třepit, většinou se dodávají v přírodních odstínech. Jsou vhodné pro náročné zákaznice, které jsou ochotny investovat do těchto vlasů. Evropské vlasy lze sehnat jen zřídka v extra dlouhých délkách, do 40cm je jejich cena naopak velmi výhodná. Tyto vlasy jsou velmi vhodné do jemných vlasů, pro blondýnky a vydrží několik let.  výhodná.

Pozor! Vlasy evropského typu
nejedná se o vlasy evropského původu!!!, ale pouze typu. Většina salónů tyto vlasy za evropské vydává. Jedná se o ztenčené asijské a indické vlasy, ale rozhodně nejde o evropské vlasy. Jedná se o vlasy obousměrné, bez vrchní vrstvy obalené silikonem. Zpočátku jsou pěkné. V delší časovém horizontu zhrubnou a cuchají se. Jsou chemicky upravovány, aby bylo dosaženo evropského vzhledu a jemnosti.

Řecké vlasy
jedná se o nejluxusnější vlasy na trhu. Vyznačují se nadprůměrně krásným leskem a extrémní jemností. Pokud jsou vlnité, jedná se o měkké přírodní vlny, které vydrží anebo ultra rovné bez žehlení. Výborné na dodání objemu. Netřepí se. Vydrží lesklé i několik let. Naše nejoblíbenější vlasy, doporučujeme!!!

Novinka! Brazilské vlasy
vlnité vlasy se kroutí do 3D spirály. Nejzajímavější vlasy na trhu. Vzhledem k mixům různých národností jsou v nabídce různé typy vln: Prstýnky, ruličky, velké 3D vlny i afro. Každé vlasy jsou originál. Výborné na objem a exotický vzhled. Kdo nezávidí Brazilkám jejich vlasy…

Latino vlasy
nádherné kvalitní vlasy. Přirozený odstín je lesklá černá. Mají výrazný až sklovitý lesk. Mohou být jak rovné, tak i ve velkých krásných pevných vlnách. Výborné na dodání objemu.

Kazašské
někdy nazývány východoevropské. Vlasy jsou v původní podobě – tzn. panenské, nikdy chemicky neošetřované. Jsou jemné, lesklé, odolné. Jedná se o přírodní, krásné vlasy, ideální do tmavých vlasů.

Indické vlasy
evropského typu – nedoporučujeme na kvalitní prodlužování vlasů.

Asijské vlasy
evropského typu – nedoporučujeme na kvalitní prodlužování vlasů.

Pokud máte zájem si výše uvedené vlasy prohlédnout a osahat, přijďte se podívat.
Panenské pravé vlasy – záruka 1 rok.

Objednávky na telefonním čísle: 607 07 56 75, 606 44 53 26

nebo na e-mailu: ladolcevita@seznam.cz

 

 

vlasy_31.jpg vlasy_28.jpg

vlasy_46.jpgvlasy_44.jpgvlasy_78.jpgvlasy_71.jpg

 

 

 

 

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 147965
Měsíc: 4177
Den: 119