Jdi na obsah Jdi na menu
 


Permanentní make-up

Objednávky na telefonním čísle 606 441 100                               nebo na e-mailu: gabvich@seznam.cz

 

images.jpgPermanentní make-up- je stále vyhledávanější forma líčení. Jedná se o použití přírodních barviv, díky kterým je možno na určitou dobu přimalovat či vystínovat určité části vašeho obličeje. Nejedná se o zabarvování pleti, jak se někteří mylně domnívají. Permanentní make up je možno použít na oční linky, konturu nebo výraznější výplň rtů a na obočí. Je to sice technika podobná tetování, ale zásadně se liší délkou trvání. Tetování se aplikuje do hlubších vrstev kůže, zatímco tato technika se vzhledem k tenké kůži na obličeji dostává jen pár vrstev pod pokožku a postupem času tedy díky vyměňování kůže postupně bledne. Toto přikrášlení vám tedy vydrží 2 až 5 let a poté je nutné aplikaci obnovit.

Jak aplikace probíhá? Po vybrání stylu a barvy vám kosmetička nanese na přikrášlovanou oblast znecitlivující krém, který sice trochu nepříjemně štípe, ale skutečně dobře zabírá. Po chvilce odpočívání s krémem na lehátku se začne s aplikací. Provádí se miniaturní jehličkou, která udělá drobnou ranku do vaší kůže a vpustí barvivo, které danou ranku zabarví. Takto se postupuje po celé délce vybrané oblasti.

before_after.pngPomoct! Všechno je úplně špatně- pokud po aplikaci vypadáte zmalovaná jako klaun z cirkusu, rozhodně se nelekejte. Jde o to, že veškeré z jehličky vypuštěné barvivo nemůžou miniaturní ranky pojmout a máte tedy značnou část přichycenou na svrchní vrstvě kůže. Pokud se divíte i tomu, že barva, kterou po aplikaci vidíte je o hodně tmavší než barva domluvená s kosmetičkou, opět zachovejte chladnou hlavu. Při aplikaci se totiž z ranek uvolní malé množství krve, a jak víme, krev je hodně tmavá a po smíchání s aplikovanou barvou vám tedy danou oblast obarví do tmavšího odstínu. I když tedy na chvíli nevypadáte úplně nejlépe, nemějte strach a oblast neumývejte, ani nijak jinak nezatěžujte. Nechte zkrátka partii naprosto být, aby se mohla zregenerovat.

!!! Novinka !!!

Permanentní make-up obočí vláskovou metodou                         2 900,-

Ceník

Obočí-                                                                                            2 700,- (zahuštění nebo doplnění chybějící části obočí dokreslením jednotlivých chloupků, případně modelace zcela nového obočí)

Kontura rtů-                                                                                 2 700,-   (zvýraznění kontury přirozeného tvaru rtů. Zvětšení úzkých rtů nebo korekce drobné asymetrie a deformace, např. po úrazu, aftu,...)

Kontura rtů se stínováním-                                                         3 100,-     (stínování rtů lze doplnit červeň rtů nebo zamezit prosvítání světlé pokožky mezi novou a původní konturou rtů)

Oční linky horní-                                                                          1 500,-   (tzv. metoda přírodního PM- linka je v řasovém oblouku, toto přirozené zvýraznění očí je oblíbené)

Oční linky dolní-                                                                           1 200,- (dosáhne dojmu hustších a tmavších řas)

Oční linky komplet-                                                                      2 200,- (Vykreslení linky řas vytvoří efekt mandlových očí)

Korekce permanentní make-upu                                                 400,-

 

 

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 151775
Měsíc: 3736
Den: 138